ZTRACENI VE VLASTNÍ ZAHRADĚ?

Vážení zákazníci,

pokud vlastníte třeba i nevelkou zahradu, terasu či jinou zelenou plochu a nevíte si rady s její úpravou nabízíme Vám řešení. Poskytujeme odborné poradenství formou konzultace přímo na Vašem pozemku.
Navštívíme Vás a během krátkého časového úseku (obvykle se jedná cca o dvě hodiny času) důkladně probereme dané místo a jeho možnosti. Tuto službu vyhledávají i majitelé již dříve založených zahrad, kteří se chtějí pustit do její rekonstrukce, nebo se chtějí jen poradit, jak o již založenou zeleň pečovat. Pokud budete mít připravený zákres pozemku (postačí katastrální mapa), můžeme jednoduché ideové rozvržení zakreslit přímo na místě. Ne vždy je totiž nutné vypracovávat finančně náročnější projekt zahrady.
Tato služba je zpoplatněna nevelkou částkou. V případě, že máte o tuto konzultaci zájem, kontaktujte nás prostřednictvím mail. adresy: marie@vjem.info Během konzultace budete moct nahlédnout i do některých námi zpracovaných projektů. V případě, že se na místě rozhodnete pro vypracovaní projektu zahrady, tato konzultace Vám nebude účtována.

32_dva-v-trave.jpg